Nina Nootje is geweldig
Oplosser van megamysteries
Nina Nootje ontdekt dat Lady Deborah uit de geschiedenisles vast zit in haar eigen schoen en doet onderzoek om haar te bevrijden. Intussen strijdt Nina tegen Megan Dunne voor het klasvoorzitterschap. Met stripachtige kleurenillustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Details
Genre
Humor
Onderwerp
Schoolleven
Titel
Oplosser van megamysteries / tekst en illustraties Sarah Bowie
Auteur
Sarah Bowie
Vertaler
Laila de Miranda
Taal
Nederlands, Engels
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Mega mystery solver
Uitgever
Amsterdam: Volt, © 2025
266 p. : ill.
266 p. : ill.
ISBN
9789062224401
Besprekingen
NBD Biblion
Bookarang (AI samenvatting)
Een vermakelijk stripachtig jeugdboek over het oplossen van een mysterie op school. Nina Nootje en…
Een vermakelijk stripachtig jeugdboek over het oplossen van een mysterie op school. Nina Nootje en haar vriend Brian onderzoeken een mysterie waarbij Lady Deborah, een figuur uit de geschiedenisles, ronddwaalt en vastzit in haar eigen schoen. Ze documenteren hun bevindingen om te ontdekken waarom Lady Deborah daar is en hoe ze haar kunnen bevrijden. Tegelijkertijd neemt Nina het op tegen Megan Dunne in de verkiezing voor klassenvoorzitter. Nina's expertise als spokenjager speelt een belangrijke rol in haar campagne. In lichtvoetige, eigentijdse stijl geschreven, met een speelse typografie. Met volop losstaande tekeningen en striptekeningen in cartooneske en kinderlijke stijl in heldere kleuren. Vanaf ca. 9 jaar.
Sarah Bowie is een Ierse schrijver, illustrator en kunstdocent. Ze is medeoprichter van The Comics Lab en, in samenwerking met de Irish Times, oprichter van lerlands eerste prijs voor Visuele Korte Verhalen.
Dit boek is het tweede deel van de serie 'Nina Nootje'*.